KF Dukagjini mposhtet në ndeshjen miqësore ndaj Ferizaj

Klubi Futbollistik Dukagjini është mposhtur me rezultat 3-1 në ndeshjen miqësore që u zhvillua sot nda Ferizajit

Golin e vetëm për Dukagjinin e shënoj Mark Milicaj,kurse për Ferizajin shënuan Dardan Çerkini,Behar Bardhi dhe Eurent Krasniqi.

SHARE