Këtu mund ta ndiqni meçin e plotë, Fury-Wilder

Tyson Fury mposhti Deontay Wilderin me nokaut teknik në raundin e shtatë në meçin e zhvilluar në Las Vegas.

Britaniku pati një paraqitje fantastike ku edhe ia shkaktoi humbjen e parë në karrierë Deontay Wilderit.

Fury e rrëzoi Wilderin në raundin e tretë dhe të pestë, para se gjyqtari ta ndalte meçin në raundin e shtatë.

SHARE