Kandidati Prof. Dr. Lulzim Dragidella viziton Çabiqin, kullën e 9 vëllëzërve të Ibrahim Rexhep Gashit

Sot, bashkë me kandidaten për asamblenë komunale, Lirie Gashi, e cila ishte edhe nikoqire, si dhe bashkëpunëtorë të tjerë, ishim të pranishëm në kullën e 9 vëllezërve të Ibrahim Rexhep Gashit.

Aty diskutuam për problematikat e Komunës sonë dhe për zgjidhjen e tyre në të ardhmen.

VETËVENDOSJE!, në Çabiq në zgjedhjet e 14 shkurtit doli e para. Pritja në konakun e 9 vëllezërve ishte dëshmi që edhe në këto zgjedhje do të jemi të parët, sepse ne Bashkë Qeverisim.

#MeÇabiqin #PërKomunën

SHARE