Kamioni godet shtyllën elektrike në hyrje të Klinës

Një aksident trafiku ka ndodhur në orën 17:15 në rrugën “Sadik Rama”, në hyrje të Klinës.

Kamioni ka goditur shtyllën elektrike, derisa Policia dhe njësitet përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Klina.info sjellë pamje nga aksidenti.