Ja pse u arrestua i riu në Klinë

Klina.info para pak minutash ka raportuar për një arrestim në qendër të Klinës.

Burime të Klina.info mëson se i dyshuari është një i ri nga Klina po ashtu, dhe se i njejti pasi kishte marrë një dënim nga Policia, ka vazhduar me makinë me shpejtësi.

Ai është dërguar në Stacionin e Policisë në Klinë.

SHARE