Ish-banorja e BBVIP nënë për herë të parë, kështu duket ajo me barkun e rrumbullakosur

Ish-banorja e “Big Brother Vip Albania” Mikela Pupa është shtatzënë për herë të parë!

Në fillim ne dyshuam pasi tek disa foto me Efin të dyja ato preknin barkun e saj duke lënë një shenjë.

Por dje Mikela organizoi “babyshower” dhe pjesë e saj janë edhe shumë miq

Ledjona Xhelaldinaj ka postuar një foto krah Mikelës, e cila shfaqet e veshur me të bardha dhe duket edhe barku i rrumbullakosur.

Ndërsa Fation Kuqari ka treguar se ajo do të lindë një vajzë.