Humanisti nga Skenderaj dhuron një mijë euro për vogëlushin nga Peja

Humamisti nga Skenderaj, Alfred Dibrani ka dhuruar një mijë euro për shërimin e Leartit, vogëlushit nga Peja.

Ai ka bërë tjirrje të gjithëve të kontribuojnë për Leartin.
Postimi i Dibranit:

Learti ka nevoj per neve!!
Duke mos dasht te ju bej Apel vetem juve qe keni Zemer dhe pastaj mundesi mi Ndihmu keti Voglushi po filloj nga vetja ime duke dhuru 1.000€ qe ju te ndjekni rrugen e njejt per ta shpetu ket Engjull..
Nxitoni qe neser mos te jet Von.????????????