Hedhet shorti i Superligës së Kosovës, ky është ballafaqimi i parë i KF Dukagjinit

Sot në selinë e FFK-së, ështe hedhur shorti për Superligën e Kosovës.
Edicionin e ri te garave KF Dukagjini e nis si vendas, ndaj skuadrës së Prishtinës.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “18 Qershori”, në Klinë.
Derisa

Java e parë e stinorit të ri do të zhvillohet më 13 dhe 14 gusht.

SHARE