Genta Ismajli në përqafim të dashurit turk, çifti shfaqen më të lumtur se kurrë

0
15

Genta Ismajli ka gjetur dashurinë e jetës, të cilit nuk po i ndahet në asnjë moment.

Këngëtarja e njohur kosovare, prej kohësh ka nisur një lidhje romantike me një biznesmen turk.

Genta kohë më parë bëri publike lidhjen me Usta Hysein, përkrah të cilit vazhdimisht sjell postime romantike duke mos hezituar të ia shpreh dashurinë.

Edhe në një fotografi që kanë ndarë së fundit, çifti shihen të lumtur së bashku dhe më të dashuruar se kurrë.

Kujtojmë që i dashuri i Gentës nuk përton që ta  “mbush” këngëtaren me dhurata luksoze.

Ndryshe, Genta po punon në këngën e re e cila do të jetë në bashkëpunim me artistin nga Turqia, Eypio./