Formacionet zyrtare: Arsenal – Liverpool

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Arsenalit dhe Liverpoolit e vlefshme për kualifikim tutje në FA Cup.

Dy trajnerët, Jurgen Klopp dhe Mikel Arteta kanë zbuluar 11-shen startuese për këtë ndeshje që nis nga ora 17:30 dhe luhet në stadiumin “Emirates”,

Kujtojmë që dy skuadrat luajnë me mungesa të shumta sonte.