Fero mban koncert në Mitrovicë, mbledh fansat në kohë pandemie

Reperi kosovar Fero mbrëmë ka mbajtur një koncert brenda një lokali në Mitrovicën e Jugut, 

Ka qenë vet reperi që ka postuar video nga koncerti ku shihet numër i madh njerëzish të grumbulluar, kështu duke mos respektuar masat anti COVIID-19 nga Qeveria e Kosovës.


Nga institucionet është bërë thirrje vazhdimisht që të respektohen rregullat dhe mos të ketë grumbullim të njerëzve.

SHARE