“Erdhi Dita”, këngëtarja e njohur gëzohet për Qeverinë Kurti

Sot Kuvendi i Kosovës ka votuar pro qeverinë e re e drejtuar nga Albin Kurti, i Lëvizjes Vetëvendosje.

E kësaj qeverie i është gëzuar këngëtarja e njohur Mimoza Mustafa, shkruan Indeksonline.

“Erdhi Dita

Urime Kryeministër Albin Kurti! Urime qeveria Kurti, urime Kosove”, ka shkruar Mimoza.

Kujtojmë që Mimoza në bashkëpunim me Roberin, para dy muajve kanë publikuar projektin e tyre “Ah Pranvera”.

Projekti është pritur mjaft mirë dhe tani ka mbi 800 mijë shikimë në YouTube.

SHARE