E konfirmon edhe Joshua meçin e madh ndaj Pulev

54

Tashmë ë është bërë e ditur edhe data se kur do të zhvillohet meçi i madh i boksit ndërmjet, Joshuas dhe Pulev.

Ishte vetë, Joshua që përmes një psotimi në “Facebook-un” e tij zyrtar, tregoi se data 12 dhejtor do të jetë ajo e mbajtjes së meçit të madh, shkruan IndeksOnline

Madje kampioni i botës në kategorinë e rëndë në boks, njoftoi fansat e tij, se këtë duel mund ta ndejekin deri në 200 vende të botës.