E dhimbshme: Vdes i riu nga Istogu, Dolind Bujupaj

I riu nga Istogu, Dolind Bujupaj, ka ndërruar jetë, dhjetë ditë pasi u godit nga një veturë.

Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë deputeti i AAK-së, Bekë Berisha,

Ky i fundit ka thënë se është tronditur nga vdekja e hershme e nippit të tij, Dolindit.

“I tronditur nga vdekja e hershme e nipit tim Dolindit, ngushëllime familjës dhe të gjithë atyre qe e njohën”, ka shkruar Berisha në “Facebook”.

SHARE