Dy persona të plagosur në Kryshec Të Pejës

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri që ndodhën në mbrëmje në fshatin Kryshec të komunës së Pejës.

‘Radio 1’ mëson se njëri nga ta ka marrë plagë të rënda dhe si pasojë është nisur për në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës në Prishtinë.

Policia e Pejës ende nuk është pronocuar për rastin.

SHARE