Dy persona goditen brenda ditës me veturë në Klinë

Një 50 vjeçar është goditur sot me veturë në fshatin Krushevë e Vogël.

Klina.info mëson se gjatë ditës së sotme edhe në qendër të Klinës, gjegjësisht tek sheshi “Faruk Elezi”, edhe një 17 vjeçe u godit po ashtu nga një veturë tjetër.

Të dy kanë marrë lëndime dhe po trajtohen.

Policia po merret me rastet./Klina info/