Dukagjini mposht Malishevën me rezultat të thellë

Skuadra e Dukagjinit ka triumfuar ndaj Malishevës me rezultat të thellë, 4-0, në xhiron e 15-të të Superligës.

Golat për skuadrën nikoqire i shënuan Iljasa Zulfiu, Otto John, Altin Merlaku dhe Blerind Morina.

SHARE