Dukagjini i Klinës prezanton fanellat e reja për stinorin pranveror

Në prag të stinorit pranveror, Dukagjini i Klinës ka publikuar fanellat e reja për vitin 2021.

Fanellat e klubit klinas janë dizajnuar nga kompania e famshme evropiane, “Macron”.

Djelmoshat e Armend Dallkut do të mbajnë fanellën e parë me ngjyrë të bardhë dhe të gjelbër.

Kurse, fanellën e dytë për ndeshjet si mysafir, e kanë të zezë, me nuanca të gjelbra

SHARE