“Dilsha n’fotografi me qen temin, ma bojshin cili o qeni”, Ramiz Lladrovci u përgjigjet komenteve negative

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, njihet për energjinë pozitive dhe humorin që ka.

Në një intervistë të dhënë mbrëmë, Lladrovci ka shkëmbyer eksperiencat e tij me ndjekësit e qytetarët që i komentojnë në rrjete sociale.

Lladrovci tregoi se si dikur e merrte afër zemre secilin koment negativ, por, çka e shpëtoi nga kjo brengë, ishte këshilltari i ri që e kishte ai.

“E kom ni këshilltar qe mka thon as ski me lexu komente as me i dhon përgjigje, ski mu marrë me ta, ki me menu veç cka ki me punu mire e çka me i than qytetarit. Mka bind qe s’duhet mu marre me komente…Komentet si marre për baze keshi dy here e ia lshoj ujt”, tha Lladrovci në ATV

I pari i Drenasit tregoi një koment që kishte marrë kur kishte publikuar një foto me qenin e tij.

“Dilsha me qen tem n’fotografi, ma bojshin cili o qeni”, tha tutje Lladrovci i buzëqeshur.