Dalin formacionet zyrtare, Dresevic ndryshimi i vetëm te Kosova

Formacionet zyrtare të Kosovës dhe Anglisë janë publikuar.

Ndonëse për ‘Dardanët’ kjo sfidë nuk çon asgjë në ëndrrën evropiane përmes turneut parakualifikues, entuziazëm i madh është parë sot në sheshet dhe rrugët e Prishtinës.

Mbrojtësi Ibrahim Dresevic është ndryshimi i vetëm nga formacioni i Challandes në ndeshjen kundër Çekisë, shkruan Klina info

SHARE