Dafina Zeqiri me një tjetër foto të ‘nxehtë’ nga skenat e klipit të ri

Prej ditësh Dafina Zeqiri po paralajmëron projektin e ri muzikore.

Dhe këtë ajo po e bën përmes disa fotografive të ‘nxehta’ të shkëputura nga skenat e xhirimit të vidoklipit, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja kosovare këtë herë erdhi me një tjetër imazh, këtë shihet teksa vozitë një motor, ndërsa e veshur vetëm në të brendshme në pjesën lartë, Dafina dukej ‘zjarr’.

“Ring, ring… por askush nuk të përgjigjet”, ka shkruar Dafina sipër fotos.

Përndryshe, Daffy ende nuk ka zbuluar datën e publikimit të këngës