Breshëri dhe shiu ka përfshirë Klinën

Sot në orët e pasdites dhe të mbrëmjes në vendin tonë janë regjistruar reshje shiu të shoqëruara edhe me breshër.

Pas ditëve të fundit ku era e Saharës përfshiu vendin tonë, moti me shi dhe breshër ka përfshirë sot disa rajone të Kosovës.

Breshëri dhe shiu ka përfshirë sonte Komunën e Klines.

Sipas parashikimit të meteorologëve edhe gjatë ditëve në vazhdim të kësaj jave mbi vendin tonë do të mbajë mot me reshje shiu. Disa video qe na ka dergu qyetaret stafit Klina info

SHARE