Barcelona përkulet para Real Madridit në “Camp Nou”

Real Madridi ka arritur ta fitoj klasiken kundër Barcelonës.

“Mbretërit” fituan me rezultat 1:3 kundër rivalëve të vjetër, transmeton Indeksonline.

Golat për Real Madridin i shënuan: Valverde, Ramos dhe Modric. Kurse tek Barcelona shënoj gol Ansu Fati.

Dy ekipet kishin rastet e tyre por Real Madridi u tregua më i saktë në konkretizimin e tyre./

SHARE