Arrestohet një punonjës i Policisë në Gjilan, u kap me kokainë bashkë me djalin e tij

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona të dyshuar, të cilët u kapën me substanca narkotike.

Sinjali mëson se në mesin e të arrestuarve është edhe një zyrtar i stafit civil të Policisë në Gjilan.

Ai dyshohet se është kapur me kokainë bashkë me djalin e tij dhe një person tjetër.

Sinjali do të ju mbajë të informuar për këtë rast

SHARE