Arrestohet një maroken dhe një palestinez në Prishtinë, u zunë duke vjedhur nga veturat

Janë arrestuar dy persona të dyshuar në Prishtinë. Njëri prej tyre maroken e tjetri palestinez pasi që të njëjtit janë zënë në flagrancë duke kryer vjedhje nga veturat.

Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje./