Arrestohet një burrë në Skenderaj, dyshohet se mashtroi një grua

Një burrë është arrestuar në Skenderaj, pasi i njëjti dyshohet se kishte mashtruar një grua.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që, kishte mashtruar viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë