Arrestohen vjehrra dhe nusja në Gjakovë pas një zënke

Policia e Kosovës ka arrestuar dy femra dje rreth orës 11:00, në Gjakovë,

Burimet e Sinjali bëjnë me dije se të dyshuarat, të cilat janë vjehërr dhe nuse mes vete, janë prangosur pas një fjalosje që kishin.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Hafiz Guta”.