Rrihen disa persona në Klinë, më pas gjuajtën me armë zjarri

Klina.info pak.minuta më parë raportoi për gjuajte me armë zjarri në Klinë.

Klina.info mëson se rasti ka ndodhur në afërsi të Postës, derisa dyshohet se deri te gjuajtje me armë zjarri ka ardhë si pasojë e një rrahjeje.

Policia dhe njësitet relavante kanë dalē në vendin e ngjarjes.

Klina.info do të ju mbaj të informuar në lidhje me rastin.