Albin Kurti në takim të papritur me Vjosa Osmanin

Kryeministri Albin Kurti aktualisht është duke zhvilluar një takim me Kryetaren e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, njëherit nënkryetare e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Ky takim mes Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit, po bëhet pas vizitës të cilën e bëri si Kryeministër në detyrë, tek Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti,

SHARE