Aksidentohen tri vetura në Gllarevë

58

Tri vetura janë aksidentuar në mëngjesin e së mërkurës në fshatin Gllarëve, të komunës së Klinës.

Në fotografitë që ka siguruar Gazeta inFokus shihet se dy kamion transportues dhe një veturë e tipit BMW janë përplasur nërmjet vete.

Ende nuk raportohet për të lënduar