Aksident trafiku në Grabanicë, përplasen dy vetura

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmjen e sotme, rreth orës 20:00.

Ky aksident ka ndodhur në Grabanicë, gjegjësisht në rrugën Pejë-Prishtinë. Nuk raportohet për të lënduar, veç dëmeve materiale. Policia janë në vend të ngjarjes dhe po heton rastin./Klina.info/