Aksident trafiku në Gllarevë, policia në vendin e ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Gllarevë.

Klina.info sjellë pamje nga vendi i ngjarjes, derisa mëson se veç dëmëve materiale, nuk ka të lënduar.
Policia dhe njësitet përkatëse po merren me rastin.

SHARE