Aksident trafiku në Dollc, dyshohet për të lënduar

Një akzident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 19:00 në Dollc të Klinës.

Në këtë akisent janë përfshirë një veturë e tipit Gold dhe një komb.

Dyshohet se ka të lënduar, derisa Policia është në vend ngjarje dhe njësitet përkatëse po merren me hetimet.

SHARE