Aksident në Volljakë të Klinës, rrokulliset kamioni

Një aksident ka ndodhur para pak momentesh në fshatin Volljakë të Klinës, ku një kamion i mbushur me zhavor është rrokullisur.
Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe se a ka ndonjë të lënduar.
Në bazë të fotografive të dërguara ne Klina info nga dëshmitarë të rastit shihet se në vendin e ngjarjes kanë dalur policia dhe ambulanca./Klina.info/