Aksident në qendër të Klinës !FOTO

Sot rreth orës 12:00 ka ndodhur një aksident mes një motoqiklete dhe një veturë. Lajmin për Klina.info e bëri te ditur një lexues i joni, i cili thot se nuk ka pasur të lënduar por vetëm dëme matriale./Klina.info