Aksident ne Peja

Një aksident trafiku ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje të Pejës.

Portali klina info nga vendi i ngjarjes raporton se nga ky aksident disa persona kanë mbetur të lënduar dhe dëmet materiale janë të konsiderueshme.

Në aksidentin që ka shkaktuar kolona në dy anët e rrugës , janë pëfshirë tri makina, ndërkoh që policia dhe emergjenca kanë dalur tashmë në vendin e ngjarjes.