Aksident në fshatin Gllarevë.

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident në fshatin Gllarevë ndërmjet veturës së tipit Golf 4, e cila ka goditur veturën e markës Golf 7. Policia ka dalur te vendin e ngjarjes dhe sipas lexuesve të Klina info, nuk ka të lënduar

SHARE