Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Pejë.

Në fotografitë e siguruara nga IndeksOnline shihet se një veturë është përplasur për rrethojat e rrugës.

Nuk dihet ende se nëse ka mbetur ndonjë njëri i lënduar. Në vendin e ngjarjes janë parë edhe disa persona të tjerë, të cilët duket se po e ndihmojnë ta aksidentalit. Nuk është parë ende policia dhe ndihma e shpejtë.