Aksident i rëndë në autostradën “Ibrahim Rugova”

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, gjegjësisht afër Suharekës. Klina info ka siguruar pamje nga aksidenti dhe merr vesh se një person është në gjendje të rëndë. Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe policia/Klina.info/

SHARE