Aksident i rëndë afër Deçanit, një person i vdekur dhe dy të lëndua

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Lëbushë të Deçanit.

Burimet e IndeksOnline kanë thënë se E.Vishaj nuk ka mundur tu përballojë plagëve dhe ka humbur jetën.

IndeksOnline ka siguruar edhe pamje teksa autoambulanca ka sjellë në Spitalin e Pejës persona të lënduar në aksident.

Policia e trafikut ndodhet në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me rastin.

Gazeta ka pyetur policinë e Pejës dhe është në pritje të përgjigjes.