A jeni gati: ‘Stupcat’ po vijnë me projektin e ri humoristik

Aktorët e njohur të humorit: Vedati&Mensuri dhe Osmani, të njohur si “Stupcat”, e kanë përfunduar projektin më të ri humoristik.

Këtë e ka bërë të ditur Vedat në profilin e tij në Instagram, ku zyrtarisht projekti pritet të publikohet me 6 Maj.