“26 vjet lavdi”, prezantohet logoja për shënimin e përvjetorit të Epopesë së UÇK-së (FOTO)

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit ka prezantuar logon për shënimin e 26-vjetorit të Epopesë së UÇK-së.

Prezantimi i kësaj logoje është bërë nga kjo ministri në rrjetin social, Facebook, njofton Klankosova.tv.

“26 vjet lavdi”, është mbishkrimi i cili është shënuar në këtë logo.