Sulmohet fizikisht një nxënese në Klinë

Një grua dyshohet se ka sulmuar fizikisht një nxënëse në shkollën “Motrat Qiriazi”, në Klinë.
Klina.info mëson se ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 12:30 ndërsa, nxënësja është 14 – vjeçe.

Me rastin po merret Policia dhe njësitet përkatëse.