Zbulohet identiteti i tre të plagosurve nga ngjarja e rëndë në Skenderaj

1172

Një vrasje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Skenderaj ndërsa tret ë tjerë mbetën të plagosur. Njëri nga ta është në gjendje të rëndë ku po trajtohet në QKUK.

Personi I vrarë është Negjmedin Loshi ndërsa Insadjeri zbulon emrat e të plagosurve.

Ata janë Qendrim Januzi, Fidan Januzi dhe Muhamet Ramadani.

Viktima është 39 vjeç nga fshati Pemishtë i Skenderajt.