Vdes një person, si pasojë e aksidentit në Komoran

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak më parë në magjistralen Prishtinë-Pejë.

Si pasojë e këtij aksidenti ka humbur jetën një person.

Në aksident ishin të përfshirë një veturë dhe një motoçikletë, 

SHARE