Vajza që u godit nga makina, dërgohet në Spitalin e Pejës

Para pak minutash në Klinë, në afërsi të Stacionit të Trenit një veturë ka goditur një vajzë.

Klina.info mëson se vajzaështë 20 vjeçe, derisa në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet e policisë, dhe autoambulanca.

22 vjeçja për shkak të lëndimeve ēshtë dërguar nē Spitalin e Pejës.