Të dielën përballen KF Dukagjini – KF Malisheva

Pas fitores ne çerekfinale të Kupës se Kosovës, këtë vikend KF DUKAGJINI udhëtojnë drejt Malishevës.

Kjo u bë e ditur në faqen zyrtare FB të klubit ku shkruhet:

Djemtë e DUKAGJINIT, të motivuar pas fitores ndaj Drenicës tani kanë vetëm një synim, fitorën edhe ne këtë takim!

Per ngjyrat e klubit, për qytetin dhe rikthimin bardh e gjelbërt ne superligë, kjo ndeshjë është si një “FINALE”. Prandaj të gjithë se bashku, te dielën, JEMI NJË!

?Stadiumi “Liman Gegaj” Malishevë
?E Dielë, 21 Mars 2021
⏰Ora 13:00

KF Dukagjini (Klinë) – KF Malisheva

#KFDNJËDASHURIEPERJETSHMË
#ONCEGREENALWAYESGREEN
#FORCADUKAGJINI