Superliga e Kosovës vjen sot me dy ndeshje interesante

Superliga e Kosovës vjen sot me dy ndeshje shumë interesante.

Ulpiana që ndodhet në pozitën e 9’të dhe rrezikon seriozisht rënien nga Superliga e Kosovës, do të luajë sot me Gjilanin që e ka të rëndësishme fitoren për të vazhduar të qëndrojë në pozitën e 3’të që dërgon në garat evropiane.

Në anën tjetër, Prishtina luan ndaj Dukagjinit e cila ndodhet vetëm 2 pikë larg zonën së rrezikshme.

Ndeshjet zhvillohen me fillim nga ora 15:00

SHARE