Sot tre ndeshje interesante në Superligën e Kosovë

Sot në AlbiMall Superligën e Kosovës zhvillohen tre ndeshje interasante, të cilat janë të vlefshme për javën e 29-të.

Vëmendja krysore do të jetë në kryeqytet, ku Prishtina do të jetë nikoqire e Ferizajit,

Në Mitrovicë, Trepça ’89 e pret Llapin, ndërsa ndeshja tjetër zhvillohet mes Malishevës dhe Gjilanit.

Të tri këto duele do të nisin nga ora 15:00.