Shënohet goli i dytë në ndeshjen, Ballkani – Dukagjini

Ballkani dhe Dukagjini po luajnë momentalisht në Suharekë, në kuadër të javës së 12-të

Ballkani e ka dyfishuar rezultatin ndaj Dukagjinit.

Arbër Hoxha në minutën e 22’ realizoi për rezultatin 2-0./

SHARE